Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Narodowe perełki od Paradise Baby

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania to wydawałoby się najważniejsze aspekty warunkujące wybór dobrego wózka dziecięcego. Okazuje się jednak, że równie ważny jak wymienione czynniki jest design rozpatrywany nie tylko w kontekście konstrukcji, ale przede wszystkim zestawienia kolorów. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, firma Paradise Baby stworzyła więc dwie narodowe perełki – wózek Maximo oraz wózek Excellent.

Narodowy trend wśród wszystkich Polaków

Na przestrzeni kilku lat, ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich miesięcy, można zaobserwować w Polsce coraz mocniejszy trend narodowy. Widać go w mediach (telewizji i prasie), przejawia się również w określonych postawach Polaków wyrażanych m. in. poprzez dumę z barw narodowych, prezentowanie flagi, a w rezultacie też eksponowanie symboli narodowych – najczęściej widoczne są one na odzieży (w szczególności T-shirtach i plecakach).

Polskie wózki dziecięce Maximo i Excellent

Popularność barw i symboli narodowych sprawia, że Polacy poszukują produktów mocno wpisujących się w tradycję. Dlatego firma Paradise Baby stworzyła dwa wyjątkowo polskie wózki dziecięce, bo w całości w znanych wszystkim biało-czerwonych barwach. Ale to nie wszystko. Po obu stronach gondoli są pięknie haftowane godła, które dodają wózkom jeszcze więcej uroku.

Swym designem Maximo i Excellent wyróżniają się na tle ofert dostępnych na rynku. W przypadku większości wózków dominujące są ciemne kolory, podczas gdy jasne należą do zdecydowanej rzadkości. Polskie wózki dziecięce Maximo i Excellent odchodzą od tej popularnej dotąd tendencji na rzecz barw jasnych i wyrazistych, a przede wszystkim narodowych.

Polski design i wciąż solidna konstrukcja

Maximo i Excellent to polskie wózki dziecięce w nowoczesnej odsłonie, ale i o wysokiej jakości. Solidny i stabilny stelaż zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom komfort użytkowania. Pompowane koła sprawiają, że wózki idealnie prowadzą się na każdym rodzaju gruntu, bez względu na porę roku. Gondola, jak i spacerówka wykonane są z tkanin chroniących przed wilgocią, a jednocześnie odpowiednich dla delikatnej skóry małego dziecka. Aby zapewnić dziecku dostateczną wygodę, gondolę wyposażono wentylowany spód, natomiast spacerówkę w miękki materacyk i opcję rozkładania siedziska oraz chowania podnóżka.

Polskie wózki dziecięce Maximo i Excellent miały już swój debiut w mediach. W lipcu tego roku można je było zobaczyć w TV Republika i dowiedzieć się o wszystkich ich atrybutach. Oferta Paradise Baby adresowana jest zarówno na rynek Polski, jak i zagraniczny, a z tygodnia na tydzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nowe wózki dziecięce polskiej produkcji od Paradise Baby można zobaczyć już nawet w… Brazylii.

Wykonane przez: TSI