Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Nowości 2017 już dostępne

Mimo że za nami dopiero kilka tygodni roku 2017 to w Paradise Baby nowość goni nowość. Wózki Melody, Magnetico oraz Euforia to perełki, które nie jednej mamie zawróciły już w głowie - dlaczego już? Ponieważ w Paradise Baby nowości są dostępne od ręki - w Paradise Baby nie czeka się tygodniami na swoją wymarzoną Melody, piękne Magnetico, czy zjawiskową Euforię - niemożliwe? U Nas prawie wszystko jest możliwe - bo gdzie kochane mamy znajdziecie wózki z samą gondolą? Właśnie u Nas! 

Wózek MELODY – broni się świetnym designem, walczy ceną oraz 4 wariantami sprzedażowymi - jest dostępny już od wersji z samą gondolą, bądź w wersji z samą gondolą z fotelikiem oraz oczywiście w standardowych do tej pory wersjach 2w1 i 3w1 dostępnych dla wózków wielofunkcyjnych.

Wózek MAGNETICO – co posiada wyjątkowego? Topowe tkaniny, modny stelaż z funkcją podwójnego amortyzatora, funkcjonalne i długo oczekiwane na rynku rozwiązania, do tego jest pięknie uszyty. Co go jeszcze wyróżnia z tłumu innych wózków – wózek sportowy z gondolą i wszystko jasne!

Wózek EUFORIA – widzisz Euforię - mówisz WOW! Cudowny design, zjawiskowe tkaniny, przecudny stelaż w dwóch kolorach z możliwością regulacji miękkości amortyzatora, do tego torba, która jest jednocześnie plecakiem - no i to co wyróżnia Euforię z tłumu innych wózków - podobnie jak Melody i Magnetico także i ona jest dostępna już od wersji z samą gondolą.

Wykonane przez: TSI