Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Paradise Baby kolekcja 2018 dostępna już w sprzedaży

Wiosna za pasem, wszystko budzi się do życia, słońce coraz bardziej przebija się przez zachmurzone niebo. Kochane mamy, już za chwilę spacery staną się nieodzownym elementem waszego dnia codziennego. 

Czy wybrałyście już swój wymarzony wózek? Jeśli nadal się zastanawiacie, jeszcze nie podjęłyście ostatecznej decyzji to Paradise Baby śpieszy z pomocą. U Nas wszystkie wózki z kolekcji 2018 dostępne są już od początku roku. 

Każdy ma w sobie to coś, każdy jest dostępny już od wersji z samą gondolą. Zapytacie jak to możliwe? A my odpowiemy, że w Paradise Baby wiele rzeczy jest możliwych. Czy możecie kupić swój wymarzony wózek bez spacerówki? My właśnie dajemy taką możliwość.

Wózek Melody, niekwestionowany hit sprzedażowy roku 2017 - duża głęboka gondola, stylowy stelaż, funkcjonalna spacerówka, rewelacyjna kolorystyka no i boska cena! Połączenie tych wszystkich elementów przy nowym obszyciu dało piorunujący efekt.

Wózek Magnetico - model, który przeszedł niesamowitą, pozytywną metamorfozę. Od stelaża, kolorystyki, po nowe smuklejsze obszycie. Pierwsze mamy są zachwycone nowym designem Magnetico, który powoli wyrasta na lidera w sprzedaży naszej kolekcji 2018. Spacerówka z chowanym podnóżkiem to mega funkcjonalne rozwiązanie dla większego dziecka, duża gondola wentylowana od dołu z funkcją bujaczka, czy przedłużaną budką to tylko nieliczne zalety. W marcu 2018 czeka na Was kochane mamy niespodziankę – śledźcie nasz profil na Facebooku! Wózek Euforia - kolejna perełka w naszej kolekcji. Do wyboru 2 kolory stelaża - grafitowy oraz biały, 3 pary amortyzatorów z możliwością regulacji miękkości zawieszenia, mega duża, przestronna gondola z wygodnym systemem regulacji wysokością zagłówka dziecka. Do wyboru miękkie koła piankowe odporne na przebicia, co daje duży komfort jazdy dla waszego maluszka oraz koła pompowane. Lekka spacerówka również z chowanym podnóżkiem, jak w Magnetico. Topowa kolorystyka, 4 kolory w ekoskórze, 4 kolory w materiale. Euforia podobnie jak Magnetico od marca 2018 szykuje miłą niespodziankę. :)

Melody, Magnetico oraz Euforia są dostępne aż w 4 wariantach sprzedażowych od wersji z samą gondolą poprzez wersję sama gondola + fotelik samochodowy, a skończywszy na standardowych wersjach jak 2w1 czy 3w1.

Wykonane przez: TSI