Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Paradise Baby na Targach Kids Time 23-25 lutego 2017

TARGI KIDS TIME to czas niezwykły, można by rzecz, że nawet magiczny. Ogromna liczba producentów artykułów dziecięcych pokazuje swoje nowości na sezon 2017 i widok tych produktów zapiera aż dech w piersiach. Dokładnie takie uczucia towarzyszyły odwiedzającym nasze stoisko. W wózkach Melody, Magnetico oraz Euforia zakochało się wiele sklepów i zapewne w najbliższych dniach zobaczycie na żywo nowości z Paradise Baby w swoich sklepach.

Co najbardziej się podobało? Staranne i piękne szycie, cudownie dobrane akcenty kolorystyczne, a fakt, że każdy z wózków z kolekcji 2017 dostępny jest już od wersji z samą gondolą budził ogromny zachwyt. Co jeszcze? Zapraszamy do sklepów, aby samemu wyrobić sobie zdanie. Nie tylko wózki się spodobały, wielu klientów doceniło także wygląd naszego stoiska, a cieszyło się ono dużym zainteresowaniem.

Sukces goni sukces! Zastanawiacie się dlaczego wózki Paradise Baby zdobywają w tak szybkim tempie tak zadowolone grono rodziców? Odpowiedzi jest kilka, od cudownego wzornictwa, ciekawych rozwiązań po naszego handlowca. Sklepy w całej Polski doceniły pracę Kamila i dzięki ich głosom zajął bardzo wysokie 3. miejsce w kategorii „Handlowiec Roku” organizowanego przez branżowy magazyn "Branża Dziecięca". Jesteśmy bardzo dumni, a ta nagroda mobilizuje całą naszą firmę do jeszcze cięższej pracy, aby spełniać oczekiwania rodziców i produkować jeszcze lepsze wózki!

 

 

 

  

Wykonane przez: TSI