Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Wózki z kołami obrotowymi – Euforia, Magnetico, Melody i Maximo

Za nami już najcieplejsze dni tego roku. Jesień w pełni, a razem z nią długie i urokliwe spacery. Wózki marki Paradise Baby są jak najbardziej przystosowane do wielu sytuacji, nawierzchni i właśnie do takich spacerów. Dodatkowe wyposażenie robi wrażenie, świetnie sprawdzi się w czasie chłodniejszych dni. Euforia, Magnetico, Melody i Maximo posiadają m.in. folię przeciwdeszczową, przykrycie na nóżki w gondoli i spacerówce, rękawice-muffki oraz pojemny kosz na zakupy. Wszystkie te akcesoria dostępne są w wersjach 2w1 i 3w1 poszczególnych modeli.  

Oprócz powyższego dodatkowego wyposażenia, wszystkie cztery wózki posiadają koła obrotowe 360 stopni. Dzięki obrotowemu systemowi kół wózek prowadzi się lekko, jest zwinny i nie wymaga wielkiej siły. W przednich kołach zamontowany jest system "antyszok" dzięki któremu minimalizowane jest negatywne odczucie dziecka podczas jazdy w nierównym terenie. Ten system przejmuje na siebie nierówności, złą nawierzchnię, dzięki czemu jazda wózkiem sprawia radość. Przednie koła posiadają także dodatkową parę amortyzatorów, które również wpływają na komfort jazdy dziecka.

A wy drogie mamy, czy macie już wózek dla swojego dziecka? Jeśli nie, zachęcamy do zakupu naszych wózków, bo naprawdę warto! Dokładną listę sklepów, w których są dostępne znajdziecie tutaj: http://paradisebaby.pl/customers/tu_kupisz_nasze_wozki

Wykonane przez: TSI