Tu kupisz nasze wózki
Trawka baner Paradise Baby
Facebook allegro

Zapraszamy na wywiad w Dobrej Mamie!

Drogie Mamy,

zapewne każda z Was zna dwumiesięcznik "Dobra Mama". Znacie, czytacie, korzystacie z porad. W najnowszym numerze znajdziecie obszerny wywiad z nami. Przybliżymy Wam historie naszej firmy, polskiej firmy :), powiemy o planach na ten rok oraz tych nieco odleglejszych... Zapraszamy do lektury "Dobrej Mamy"! Nie czekajcie, biegnijcie po świeży numer do najbliższego kiosku!

Jako Paradise Baby staramy się doradzać, pokazywać najnowsze trendy, kreować to, co będzie modne wiosną 2017. A co będzie modne? Oczywiście piękne i funkcjonalne wózki od Paradise Baby. Poznajcie Melody oraz Magnetico - wózki już od wersji z samą gondolą! Nie wierzycie? Tak to prawda, każdy wózek Paradise Baby z kolekcji 2017 dostępny jest w wersjach, których nie znajdziecie u konkurencji - sama gondola oraz sama gondola z fotelikiem. Wózki Melody oraz Magnetico dostępne są oczywiście w standardowych wersjach 2w1 oraz 3w1.

I jeszcze jedno - jeśli czytacie "Dobrą Mamę" to znaczy, że do sprzedaży trafia kolejna nasza nowość 2017 - wózek Euforia - według nas każdy kolor jest obłędny! A Wam, który najbardziej się podoba?

Wykonane przez: TSI