Fancy

Fancy żaden teren niestraszny

4 warianty kolorystyczne.

Wózek spacerowy Fancy został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Fancy jest pierwszym wózkiem spacerowym w ofercie marki Paradise Baby. Wyprodukowaliśmy go z dbałością o najmniejsze szczegóły aby był komfortowy zarówno dla dziecka jak i rodziców.

Spacerówka występuje w 4 wariantach kolorystycznych. Elegancji dodają jej ekoskórze wstawki na daszku oraz okryciu na nogi. Całą paletę kolorów umieściliśmy na klasycznym czarnym stelażu. Konstrukcja ma łatwy i praktyczny system składania do małych rozmiarów – do pozycji „0”. Przednie koła są wyposażone w obrotowy system 360 stopni z funkcją blokady kół do jazdy na wprost. Stelaż posiada amortyzatory z możliwością regulacji twardości zawieszenia, co wpływa na większy komfort jazdy.

Bardzo nam zależało aby Fancy odznaczał się praktycznością, dlatego też wybraliśmy do niego najwyższej jakości koła gumowo-żelowe, które są nowością na rynku. Zostały wypełnione w środku żelem lecz z zewnątrz możemy zauważyć oponę. Posiadają one doskonałą przyczepność w zimowe oraz deszczowe dni a w czasie spacerów możemy odetchnąć, nie przejmując się możliwością przebicia dętki.

Najnowsze rozwiązania.

Spacerówka została wykonana z wysoko gatunkowej tkaniny. W środku możemy zauważyć grubą, idealnie dobraną kolorystycznie wkładkę dzięki, której spacery stają się przyjemniejsze. Spacerówka posiada 5-cio punktowe pasy, które zostały przystosowane do dzieci zarówno niższych jak i wyższych. Wraz z wzrostem dziecka możemy je regulować na wysokości. Fancy jest wyposażona w „pałąk” (obszyty ekoskórą), który zabezpiecza przed wypadnięciem dziecka. Tapicerka budki posiada dużą praktyczną wentylację oraz rozkładany daszek przeciw słoneczny. Z tyły spacerówki zauważymy również obszerne okienko wykonane z moskitiery zabezpieczone materiałową „roletą”, które możemy otworzyć za pomocą dwóch zamków. Praktycznym rozwiązaniem jest również możliwość zabezpieczenia materiału przed rozwijaniem się, abyśmy mogli z łatwością doglądać naszą pociechę oraz ułatwić obieg powietrza w gorące dni. Lecz to nie wszystko w tej okolicy znajdziemy również obszerne kieszenie na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Oparcie możemy regulować od pozycji leżącej do pozycji siedzącej. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ustawienia wysokości podnóżka w dowolny sposób tak aby dopasować dziecka.

Wózek jest dodatkowo wyposażony w torbę, kubek, folie przeciwdeszczową, duży kosz na zakupy mocowany przy konstrukcji oraz przykrycie na nóżki.

 Wymiary wózka Fancy:

Stelaż: długość 94cm, wysokość z gondolą 106 cm, szerokość 59 cm

Stelaż złożony: długość 73 cm, wysokość 37 cm,

Waga : Stelaż 7,7 kg, Koła gumowo-żelowe 3,35 kg.

Dostępne wzory