Rocco

Wózek ultra lekki.

Wózek ultra lekki.

Poszukujesz wózka, który zapewni Ci maksimum komfortu z jego użytkowania? Najlepszym wyborem będzie bardzo lekki Rocco. W tym modelu połączyliśmy funkcjonalność wraz z niewielką wagą wózka czyli wszystko co jest niezbędne mamie i dziecku do wygodnego użytkowania.

Wózek wielofunkcyjny Rocco , jest bardzo lekki waży zaledwie 11,10 kg wraz z kołami, gondolą oraz stelażem. W tym modelu zdecydowaliśmy się na bardzo eleganckie koła  żelowe z grafitową felgą, które ważą jedyne 2,8 kg. 

Rocco występuję w 7 wariantach kolorystycznych w czym 5 jest połączeniem materiału z ekoskórą a 2 w całości ekoskórzane. Całą paletę kolorów umieściliśmy na nowoczesnym grafitowym stelażu o bardzo unikatowej fakturze. Konstrukcja ma łatwy i praktyczny system składania do małych rozmiarów – do pozycji „0”. Przednie koła są wyposażone w obrotowy system 360 stopni z funkcją blokady kół do jazdy na wprost. Stelaż posiada amortyzatory z możliwością regulacji twardości zawieszenia, co wpływa na większy komfort jazdy.

Wewnątrz gondoli zauważymy wysoko gatunkową tkaninę oraz miękki materac. Tapicerka budki gondoli i siedziska spacerowego posiada dużą, praktyczną wentylację oraz rozkładany daszek przeciwsłoneczny. Posiada również obszytą ekoskórą rączkę do przenoszenia części głębokiej. Warto również zwrócić uwagę na jej przestronność oraz głębokość dzięki czemu będzie komfortowa dla maleństwa do końca użytkowania. System podnoszenia zagłówka jest umieszczony na spodzie gondoli. Zewnętrzny system regulacji pozwala nam podnieść główkę naszego maluszka w dowolnym momencie nie zakłócając jego  spokoju. W lato bardzo przydatną funkcją jest wentylacją która umożliwia obieg powietrza. 

Najnowsze rozwiązania.

W spacerówce jest regulacja oparcia od pozycji leżącej do pozycji siedzącej wraz z regulowanym podnóżkiem. Część spacerowa została przystosowana również do dzieci wyższych, w momencie gdy podnóżek spacerówki jest już za krótki możemy go maksymalnie cofnąć dzięki czemu się chowa i nasza pociecha może cieszyć się swobodą,  trzymając nogi na podnóżku umieszczonym na stelażu. Przykrycie na nóżki posiada zamek, aby nie trzeba było go odpinać przy wyciąganiu dziecka ze spacerówki. Wersja spacerowa jest wyposażona w „pałąk” (obszyty ekoskórą),  który zabezpiecza przed wypadnięciem dziecka. Spacerówka posiada również 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji wysokości w zależności od wzrostu dziecka. 

Wózek jest dodatkowo wyposażony w torbę, kubek, folie przeciwdeszczową, moskitierę, kosz na zakupy  mocowany przy konstrukcji oraz przykrycie na nóżki do gondoli i spacerówki.

 

Rocco dostępny jest w 3 wariantach sprzedażowych:

– wersja 2w1 (gondola + spacerówka)

– wersja 3w1 (gondola + spacerówka + fotelik samochodowy KITE 0-13 kg z adapterami do montażu na konstrukcji stelaża)

– wersja 4w1 (gondola + spacerówka + fotelik samochodowy KITE 0-13 kg z adapterami do montażu na konstrukcji stelaża + baza isofix)

 Wymiary wózka Rocco:

Stelaż: długość 81 cm, wysokość z gondolą 112 cm, szerokość 60 cm

Stelaż złożony: długość 76 cm, wysokość 32 cm,

Gondola: długość 84 cm, wysokość 61,5 cm, szerokość 38,5 cm

Spacerówka: długość 95 cm, wysokość 61,5 cm, szerokość 41 cm

Waga : Stelaż 5 kg, Koła żelowe 2,8 kg, Gondola 3,3 kg, Spacerówka 4,35 kg, Fotelik KITE 3,30 kg

Galeria zdjęć