NOWOŚĆ RX!

bardzo mały po złożeniu z spacerówką.

Kompaktowy wózek RX

Model RX, który po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca, doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i na wyjazdach.

Potrzebujesz wszechstronnego wózka, który doskonale sprawdzi się zarówno na kamienistej drodze jak i w mieście podróżując komunikacją miejską? Albo bardzo lubisz podróżować i nie chcesz aby wózek zajmował ci połowę powierzchni bagażnika? Idealnym wyborem będzie model RX, który składa się z spacerówką do bardzo małych rozmiarów zarówno przodem jak i tyłem w kierunku jazdy a gondola posiada bardzo szybki i intuicyjny system składania na płasko co doskonale się sprawdzi przy częstych podróżach. Waga tego wózka to zaledwie 11 kg dzięki czemu idealnie sprawdzi się w mieście. Wyjazd za miasto z modelem RX to również sama przyjemność  dzięki dużej amortyzacji i kołom doskonale poradzi sobie z kamienistymi, piaszczystymi czy wyboistymi drogami.
Wózek wielofunkcyjny RX, został wykonany z niezwykłą dbałością o detale. Występuję w 10 wariantach kolorystycznych, 3 pośród nich to tkaniny eco-skórzane pozostałe 7 to tkaniny materiałowe. W gamie kolorystycznej tego modelu znajdziemy aż 3 odcienie zielonego występującego w tkaninach materiałowych i jeden w eco-skórze.
Całą paletę kolorów umieściliśmy na nowoczesnym stelażu w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym matowym oraz szampańskie złoto wykonane nowoczesną metodą anodową. Konstrukcja ma łatwy i praktyczny system składania do małych rozmiarów – do pozycji „0”. Przednie koła są wyposażone w obrotowy system 360 stopni z funkcją blokady kół do jazdy na wprost. Stelaż posiada amortyzatory z możliwością regulacji twardości zawieszenia, co wpływa na większy komfort jazdy. Rączka obszyta miękką ekoskórą o nietuzinkowej strukturze z elementem ozdobnym w postaci nienachalnego logotypu na środku . Posiada możliwość regulacji na wysokości. Praktyczne rozwiązania są najważniejsze, lecz estetyczne i nietuzinkowe wykończenie zwraca Naszą uwagę.

Nietuzinkowe rozwiązania

Wewnątrz gondoli została zastosowana wysoko gatunkowa jasna tkanina, którą w prosty sposób można zdemontować i w razie potrzeby wyprać. W zestawie znajduje się również miękki piankowy materac. Warto również zwrócić uwagę na jej przestronność oraz głębokość dzięki czemu będzie komfortowa dla maleństwa do końca użytkowania. Gondola EPP będzie idealnie zatrzymywać ciepło w zimne dni a letnie popołudnia nie będą aż tak gorące dla naszej pociechy. Tapicerka budki gondoli i siedziska spacerowego posiada dużą, praktyczną wentylację oraz rozkładany daszek przeciwsłoneczny. Od spodu gondoli posiadamy zamontowany system do szybkiego  składania jej na płasko, jedynie musimy wcisnąć guzik i intuicyjnie popchnąć w dół ramę gondoli.

W spacerówce jest regulacja oparcia od pozycji leżącej do pozycji siedzącej wraz z regulowanym podnóżkiem. Część spacerowa została przystosowana również do dzieci wyższych, w momencie gdy podnóżek spacerówki jest już za krótki możemy go maksymalnie cofnąć dzięki czemu się chowa i nasza pociecha może cieszyć się swobodą,  trzymając nogi na podnóżku umieszczonym na stelażu. Przykrycie na nóżki jest obszerne, aby dziecko miało wystarczającą przestrzeń i nie było mu ciasno nawet po dołożeniu dodatkowych warstw kocyków i śpiworków. Wersja spacerowa jest wyposażona w „pałąk” (obszyty ekoskórą),  który zabezpiecza przed wypadnięciem dziecka. Spacerówka posiada również 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji wysokości w zależności od wzrostu dziecka. Spacerówka składa się z stelażem zamontowana zarówno przodem w kierunku jazdy jak i tyłem w kierunku jazdy do bardzo małych rozmiarów.

Spacerówka waży zaledwie 4,15 kg a w zestawie z stelażem i kołami 11,40 kg.

RX dostępny jest w 3 wariantach sprzedażowych: 

– wersja 2w1 (gondola + spacerówka)
– wersja 3w1 (gondola + spacerówka + fotelik samochodowy COSMO 0-13 kg z adapterami do montażu na konstrukcji stelaża)
– wersja 4w1 (gondola + spacerówka + fotelik samochodowy COSMO 0-13 kg z adapterami do montażu na konstrukcji stelaża + baza isofix)

Wymiary wózka RX

Stelaż: długość 78 cm, wysokość z gondolą 115cm, szerokość 60,5 cm
Stelaż złożony: długość 76 cm, wysokość 32 cm,
Gondola: długość 84 cm, wysokość 57 cm, szerokość 36 cm
Spacerówka: długość 85 cm, wysokość 62 cm, szerokość 30 cm
Waga : Stelaż 4,85 kg, Koła 2,40 kg, Gondola – 4 kg, Spacerówka – 4,15, Fotelik – 3,0 kg

Galeria zdjęć